فعالیت‌های عمده‌ ریاست زراعت بغلان در سال مالی ۱۳۹۹

mail-admin
شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۱۵:۴۴
۱۳۹۹یم مالي کال کې د بغلان د کرنې ریاست عمده فعالیتونه


۲۶میزان ۱۳۹۹
ریاست زراعت ولایت بغلان، در سال مالی ۱۳۹۹ خورشیدی، در عرصه‌های مختلف انکشافی از جمله در بخش‌های باغداری، مالداری، آبیاری، تنظیم علفچرها، تطبیق پروژه‌های زیربنایی، احداث قطعات نمایشی گندم، شالی، پخته، مبارزه با آفات نباتی و حیوانی، اصلاح نسل حیوانات از طریق القاح مصنوعی و ترویج روش‌های نوین زراعتی و مالداری فعالیت‌های گسترده انجام داده است.
این ریاست که تاکنون بیش از ۶۶ درصد بودجه انکشافی خود را به مصرف رسانده، از طریق فعالیت آن نزدیک به ۱۱هزار تن از باشندگان این ولایت از مزایای برنامه‌های انکشافی‌اش بهره‌مند شده‌اند.
تحت پوشش آبیاری قرار گرفتن هشت‌صد هکتار زمین و احداث و احیای بیش از یک‌هزار و دوصد جریب باغ در بغلان بخش دیگری از فعالیت‌های عمده‌ی این ریاست در جریان سال مالی ۱۳۹۹ خورشیدی است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۳:۱۱
Background image

برای 373 خانواده در فاریاب فارم‌های کوچک مرغداری توزیع شد


۴ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۹ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
 مسوولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری فاریاب می‌گوید که از طرف دفتر اکتید در فاریاب به هماهنگی ریاست زراعت برای 373 خانواده فقیر فارم های کوچک. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۰:۳۸
Background image

روند توزیع گندم برای یک هزار دهقان در کندز آغاز شد


۳ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۸ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
مسولان ریاست زراعت کندز می‌گویند که روند توزی گندم اصلاح شده برای یک هزار دهقان  واجد شرایط در ولسوالی علی آباد ولایت کندز از طریق موسسه«دست به. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۴:۵۷
Background image

برای 4 هزار 100 دهقان در جوزجان تخم اصلاح شده بذری توزیع می‌شود


۳ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۸ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
 مسوولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری  جوزجان می گویند که برای بیش از چهار هزار و یکصد دهقان در این ولایت ، تخم‌ اصلاح شده بذری به‌منظور. . .

BACK TO NEWS