به ۳۴۴ خانم بی‌بضاعت در بغلان فارم‌های کوچک مرغ تخمی توزیع شد

naim.rezai
شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۶:۷
به ۳۴۴ خانم بی‌بضاعت در بغلان فارم‌های کوچک مرغ تخمی توزیع شد

۲۲ جوزای ۱۴۰۰
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت بغلان، از طریق برنامه زراعت به اشتراک مردم یا «CLAP»، مربوط به وزارت زراعت، به ۳۴۴ زن بیوه و بی‌بضاعت فارم‌های کوچک مرغ تخمی توزیع کرده است.
هریک از این فارم‌های کوچک که شامل شصت قطعه مرغ تخمی، شش عدد آب‌خوره، شش عدد دانه‌خوره و ۵۶۶ کیلوگرام دانه‌ی مرغ و واکسین مورد نیاز می‌شود، به زنان بیوه و بی‌بضاعت در ولسوالی‌های بغلان مرکزی، دوشی، بنو اندرآب و ده‌صلاح توزیع شده است.
عبدالغیاث صدیقی رییس اداره زراعت ولایت بغلان، می‌گوید که هدف از توزیع این فارم‌های کوچک مرغ‌داری به زنان بی‌بضاعت، ترویج صنعت مرغ‌داری در این ولایت و کمک به بهبود وضعیت اقتصادی این زنان است. آقای صدیقی می‌گوید که توزیع این فارم‌ها فرصت‌های خوب شغلی را برای زنان مساعد می‌سازد. زنان مستفیدشونده، از این اقدام ریاست زراعت بغلان ابراز خرسندی کرده‌اند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۳:۱۱
Background image

برای 373 خانواده در فاریاب فارم‌های کوچک مرغداری توزیع شد


۴ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۹ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
 مسوولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری فاریاب می‌گوید که از طرف دفتر اکتید در فاریاب به هماهنگی ریاست زراعت برای 373 خانواده فقیر فارم های کوچک. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۰:۳۸
Background image

روند توزیع گندم برای یک هزار دهقان در کندز آغاز شد


۳ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۸ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
مسولان ریاست زراعت کندز می‌گویند که روند توزی گندم اصلاح شده برای یک هزار دهقان  واجد شرایط در ولسوالی علی آباد ولایت کندز از طریق موسسه«دست به. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۴:۵۷
Background image

برای 4 هزار 100 دهقان در جوزجان تخم اصلاح شده بذری توزیع می‌شود


۳ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۸ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
 مسوولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری  جوزجان می گویند که برای بیش از چهار هزار و یکصد دهقان در این ولایت ، تخم‌ اصلاح شده بذری به‌منظور. . .

BACK TO NEWS