کلید طلایی اطلاع‌رسانی به وزارت زراعت رسید

content_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۳:۴۷
کلید طلایی اطلاع‌رسانی به وزارت زراعت رسید دیده‌بان شفافیت در یک گزارش تحقیقی از تطبیق قانون دسترسی به اطلاعات، ادارات دولتی را رده‌بندی کرده که وزارت زراعت در جایگاه نخست قرار گرفته است. دریافت جوایز پی هم، بدون شک نتیجه‌ی حمایت رهبری و تلاش‌های خسته‌گی‌ناپذیر، مسلکی و منسجم هم‌کارانم است. وزارت زراعت سال گذشته نیز از سوی کمیسیون دسترسی به اطلاعات با دریافت بلندترین نمره، من‌حیث اداره پیش‌تاز و الگو در سطح حکومت معرفی شد. این دست‌آورد را به رهبری و تمام همکارانم در وزارت زراعت تبریک می‌گویم. دسترسی به معلو
دیده‌بان شفافیت در یک گزارش تحقیقی از تطبیق قانون دسترسی به اطلاعات، ادارات دولتی را رده‌بندی کرده که وزارت زراعت در جایگاه نخست قرار گرفته است.
دریافت جوایز پی هم، بدون شک نتیجه‌ی حمایت رهبری و تلاش‌های خسته‌گی‌ناپذیر، مسلکی و منسجم هم‌کارانم است.
وزارت زراعت سال گذشته نیز از سوی کمیسیون دسترسی به اطلاعات با دریافت بلندترین نمره، من‌حیث اداره پیش‌تاز و الگو در سطح حکومت معرفی شد.
این دست‌آورد را به رهبری و تمام همکارانم در وزارت زراعت تبریک می‌گویم.
دسترسی به معلومات حق شهروندان است و دفتر مطبوعاتی وزارت زراعت متعهد اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع برای مردم است.
با حرمت:
اکبر رستمی
رییس اطلاعات و ارتباط و سخنگو

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۴۴
Background image

برای ۷۷۱ دهقان در ولسوالی خانقاه ولایت جوزجان پول نقد توزیع گردید

 ۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
مدیریت عمومی خدمات زراعتی ولسوالی خانقاه ریاست زراعت ولایت جوزجان به‌منظور رسیدگی به مشکلات دهقانان برای ۷۷۱ تن از خانواده‌ها به همکاری موسسه  ویلت هنگر هیلفه مقیم. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۴۲
Background image

نظارت ادویه فروشی‌های زراعتی و کلینیک‌های صحت حیوانی در‌ ولسوالی میر بچه کوت ولایت کابل 

۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
کارمندان بخش مالداری و صحت حیوانی ریاست زراعت کابل با حضور مسوولان محلی و نماینده شورای مردمی ولسوالی میربچه کوت از دکان‌های ادویه فروشی حیوانی و زراعتی و کلینیک‌های. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۲:۴۱
Background image

نشستی بررسی آماده‌گی ها جهت اشتراک وزارت زراعت در کنفرانس ملی کار دایر شد

۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش 
نشست به منظور بررسی  آمادهگیها جهت اشتراک وزارت زراعت در کنفرانس ملی کار تحت سرپرستی مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و اشتراک متخصصان. . .

BACK TO NEWS