کار ساخت ۳۱ ذخیره‌گاه پیاز و کچالو در تخار تکمیل شد

content_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۲۷ - ۱۵:۲۵
کار ساخت ۳۱ ذخیره‌گاه پیاز و کچالو در تخار تکمیل شد

٢٧قوس ۱۳۹۹
ریاست زراعت تخار می‌گوید که کار ساخت ۲۵ ذخیره‌گاه پیاز و شش ذخیره‌گاه کچالو در ولسوالی‌های خواجه‌غار و بهارک این ولایت تکمیل شده است.
این ریاست می‌افزاید که ۲۶۵ پروژه جدید زراعتی از طریق برنامه مدیریت محصولات زراعتی مربوط به وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با هزینه ۱۵۷ میلیون و ۲۶۹هزار و ۱۴۰ افغانی راه‌اندازی شده است. این پروژه‌ها شامل ساخت ۱۵۰ ذخیره‌گاه پیاز، ۱۰۰ ذخیره‌گاه کچالو ۱۵ سردخانه میوه‌جات و سبزیجات در چهارده ولسوالی ولایت تخار می‌شود.
از این میان، کار ساخت ۳۱ ذخیره‌گاه پیاز و کچالو پایان یافته و کار ساخت دیگر ذخیره‌گاه‌ها و سردخانه‌ها نیز به زودی تکمیل خواهد شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۴۴
Background image

برای ۷۷۱ دهقان در ولسوالی خانقاه ولایت جوزجان پول نقد توزیع گردید

 ۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
مدیریت عمومی خدمات زراعتی ولسوالی خانقاه ریاست زراعت ولایت جوزجان به‌منظور رسیدگی به مشکلات دهقانان برای ۷۷۱ تن از خانواده‌ها به همکاری موسسه  ویلت هنگر هیلفه مقیم. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۴۲
Background image

نظارت ادویه فروشی‌های زراعتی و کلینیک‌های صحت حیوانی در‌ ولسوالی میر بچه کوت ولایت کابل 

۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
کارمندان بخش مالداری و صحت حیوانی ریاست زراعت کابل با حضور مسوولان محلی و نماینده شورای مردمی ولسوالی میربچه کوت از دکان‌های ادویه فروشی حیوانی و زراعتی و کلینیک‌های. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۲:۴۱
Background image

نشستی بررسی آماده‌گی ها جهت اشتراک وزارت زراعت در کنفرانس ملی کار دایر شد

۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش 
نشست به منظور بررسی  آمادهگیها جهت اشتراک وزارت زراعت در کنفرانس ملی کار تحت سرپرستی مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و اشتراک متخصصان. . .

BACK TO NEWS