ملاقات وزیر زراعت با والی کاپیسا درباره تطبیق پروژه‌های زراعتی و مالداری

content_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۷
ملاقات وزیر زراعت با والی کاپیسا درباره تطبیق پروژه‌های زراعتی و مالداری

۲۲ جدی ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کارش با عبداللطیف مراد، والی ولایت کاپیسا دیدار و روی تطبیق پروژه‌های مختلف در سکتور زراعت و مالداری در این ولایت صحبت کرد.
والی کاپیسا در این ملاقات گفت که پروژه‌های زراعتی و آبیاری در این ولایت تطبیق شده و در کنار آن‌ها هم‌چنان ۱۶۹ پروژه محصولات زراعتی نیز به اتمام رسیده که مؤثر بوده است. آقای مراد در ادامه از وزارت زراعت خواهان افزایش تطبیق پروژه‌‌ها در بخش‌های باغداری، حفاظت از جنگل‌ها، آبیاری و عملی‌سازی پروژه مورد نیاز این ولایت در بخش توسعه‌ی سکتور مالداری شد.
در پایان این ملاقات، ‌داکتر انوارالحق احدی گفت که ما تلاش می‌کنیم در سال مالی ۱۴۰۰، ضمن عملی‌سازی برنامه‌های شامل پلان، شماری از پروژه ها را از جمله در ولایت کاپیسا، به منظور ارائه خدمات بهتر، تطبیق کنیم.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۶:۳۵
Background image

ملاقات وزیر زراعت با سفیر ترکیه: گفت‌وگو درباره‌ی چگونه‌گی همکاری‌های ترکیه در بخش زراعت

۸ دلو ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کارش با اوغوزخان ارتغرل سفیر ترکیه در افغانستان دیدار کرد. آنان روی چگونه‌گی همکاری‌های زراعتی ترکیه با زراعت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۶:۲۵
Background image

نشست کمیته‌ی رهبری برنامه‌های «CLAP» و «SNaPP2» برگزار شد

۸ دلو ۱۳۹۹
نشست کمیته‌ی رهبری برنامه‌های زراعت و مالداری به اشتراک مردم «CLAP» و حمایت از اولویت ملی دوم «SNaPP2» در تالار جلسات این برنامه‌ها، تحت ریاست حشمت‌الله غفوری، معین آبیاری و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۴:۳
Background image

تولیدات گل‌خانه‌ای هرات به ۵۵هزار تُن رسید

۸دلو ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت هرات، می‌گوید که میزان تولیدات گل‌خانه‌ای این ولایت امسال با ده درصد افزایش، به ۵۵هزار متریک‌ تُن رسیده است.
این ریاست می‌گوید که سال گذشته. . .

BACK TO NEWS