دیدار وزیر زراعت با روساء ولایات  جوزجان و نورستان 

mail-admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۹:۵۶
دیدار وزیر زراعت با روساء ولایات  جوزجان و نورستان 

مولوی عطاءالله‌عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کارش با مولوی سلیمان ایمن رئیس زراعت ولایت نورستان و قاری عبدالغنی شریفی رئیس زراعت جوزجان دیدار نموده و نیازمندی‌ها و پیشنهادات این ولایات را در بخش زراعت، مالداری، باغداری و آبیاری شنید.
در این دیدار روئسای زراعت ولایت های نورستان و جوزجان نظریات، پیشنهادت و مشکلات شان را در بخش های مختلف با وزیر زراعت، آبیاری و مالداری اراییه کردند. در همین حالی گزارش کارکردها و دستاورد های شان را بیان کرده و خواستار تطبیق پروژهای بیشتر در ولایت های شان شدند.
در همین حال  وزیر زارعت با تعدادی از شهروندان کشور که عرایض و پیشنهاداتی در بخش زمین داشتند دیدار نمود و برای رسیدگی به مشکلات شان بخش‌های مربوطه را هدایت نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۳۰ - ۱۰:۴۶
Background image

اشتراک وزیر زراعت در مراسم دستاربندی حافظان قرآن کریم در فاریاب

۳۰ حمل ۱۴۰۳ ه‍.ش
مولوی عطاءالله عمری  وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در مراسم لف دستار یازده تن از حافظان قرآن مجید از مدرسه خالد بن ولید در ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب اشتراک نمود  و روی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۳۰ - ۱۰:۴۵
Background image

۲۴ عراده تراکتور کوچک دستی برای دهاقین در ولایت مرکز بامیان توزیع شد

موسسه خدمات اجتماعی و اقتصادی زنان طی مراسمی با حضور داشت مسوولان محلی ولایت بامیان، مسئولین موسسه تمویل کننده و تطبیق کننده، دهاقین و رسانه‌ها به تعداد ۲۴ عراده تراکتور کوچک دستی را. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۳۰ - ۱۰:۳۷
Background image

آموزش دهی دهقانان و مالداران در مورد حفظ مصوونیت مواشی و مزارع از حوادث طبیعی در ولایت بلخ

مدیریت خدمات زراعتی ولسوالی دولت آباد ولایت بلخ برای ده‌ها تن از مالداران و دهقانان منطقه زادیان مهاجر برنامه آگاهی دهی را در مورد مصوون ماندن زمین‌های زراعتی و مواشی مردم راه‌اندازی. . .

BACK TO NEWS