حشمت‌الله غفوری مشکلات اتحادیه‌ها و انجمن‌های مختلف مالداری و زراعتی را استماع کرد

mail-admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۱ - ۱۶:۸
حشمت‌الله غفوری مشکلات اتحادیه‌ها و انجمن‌های مختلف مالداری و زراعتی را استماع کرد

۱۲ جوزای ۱۴۰۰
حشمت‌الله غفوری معین آبیاری و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، در سفری به ولایت هرات، در نشستی مشکلات اتحادیه‌ها و انجمن‌های مالداری، مرغ‌داری و زراعتی این ولایت را استماع کرد.
در نشستی که بعد از ظهر امروز سه‌شنبه، به همین منظور در هرات برگزار شده بود، اعضا و مسوولان اتحادیه‌های مرغ‌داری، زعفران و انجمن‌های قوریه‌داران، حمایت از محصولات زراعتی، باغداران، مالدارن و گاوداران ولایت هرات، با مطرح کردن مشکلات‌شان در این زمینه‌ها، از معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت خواستند تا برای رفع این چالش‌ها با آنان همکاری کند.
حشمت‌الله غفوری با استماع مشکلات و چالش‌های اعضای انجمن‌ها و اتحادیه‌های مختلف زراعتی، مالداری و مرغ‌داری، به مسوولان ریاست زراعت هرات دستور داد تا به آنعده از مشکلات این اتحادیه‌ها و انجمن‌ها که در هرات قابل حل باشد، رسیدگی کنند. او هم‌چنین گفت برخی از مشکلاتی که در هرات قابل حل نیست، او در مرکز پیگری می‌کند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۱۰:۳۵
Background image

جشنواره بزرگ انگور، عسل و انجیر در هرات برگزار شد


۲۷ اسد ۱۴۰۱ هـ.ش
ششمین جشنواره بزرگ انگور، عسل و انجیر امروز باحضور داشت مقام ولایت، روسای ادارات، عالمان دین دهاقین و صدها تن از باشندگان هرات در ریاست زراعت برگزار شد.
همزمان با. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۸:۵۰
Background image

آگاهی از بیماری جلدی گاوها برای مردم در کاپیسا

ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا جهت جلوگیری از سرایت بیماری پوست و جلد گاو یا بیماریLumby Skin Disease برای باشنده‌ها بازار جمال آغه و ادویه فروشان حیوانی این بازار آگاهی داد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۶:۳۵
Background image

ورکشاپ آگاهی‌دهی مقاومت میکروبی در ریاست صحت حیوانی برگزار شد

 

۲۶ اسد ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست عمومی صحت حیوانی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در هماهنگی به سازمان صحی جهان و پوهنتون کابل ورکشاپ آگاهی‌دهی مقاومت میکروبی  را دایر نمود.
در این برنامه شماری. . .

BACK TO NEWS