جلسه‌ی بررسی تشکیل پیشنهادی سال ۱۴۰۰ برگزار شد

mail-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۹:۵۵
جلسه‌ی بررسی تشکیل پیشنهادی سال ۱۴۰۰ برگزار شد

۴ حوت ۱۳۹۹
جلسه‌ای درباره‌ی تشکیل سال مالی ۱۴۰۰ وزارت زراعت با اشتراک داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری و معینان این وزارت برگزار شد. در این جلسه، تشکیل پیشنهادی سال مالی ۱۴۰۰ وزارت زراعت ‌توسط وزیر زراعت تایید شد.
این تشکیل پیشنهادی برای سال ۱۴۰۰ مالی، شامل هفت هزار و ۵۰۶ بست است.
در آغاز این نشست، محمدطاهر ایوب رییس منابع بشری وزارت زراعت درباره‌ی تشکیل پیشنهادی سال مالی ۱۴۰۰ وزارت زراعت و تفاوت‌های آن نسبت به سال‌های مالی ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹، با ارائه پریزنتیشن، معلومات ارایه کرد. رییس منابع بشری وزارت زراعت گفت که در سال مالی ۱۴۰۰، تشکیل وزارت زراعت از مرکز به ولایت‌ها و از مرکز ولایت‌ها به ولسوالی‌ها تنظیم شده است.
پس از آن، داکتر انوارالحق احدی، وزیر زراعت، آبیاری و مالداری گفت که تشکیل وزارت بیش‌تر به سوی مسلکی‌شدن روان است و در آن، سال‌به‌سال به مسلکی‌سازی بیش‌تر توجه می‌شود.
وزیر زراعت گفت که بیش‌ترین تلاش وزارت زراعت این است که از مرکز به سطح ولسوالی‌ها برود و تشکیل ما دهقان‌محور باشد. آقای احدی گفت که تشکیل وزارت باید از نظر وظیفه‌ای نیز، دارای معقولیت باشد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۴:۲۰
Background image

دیدار وزیر زراعت با معاون هیأت اتحادیه‌ی اروپا برای افغانستان درباره‌ی توسعه‌ی زراعت تجارتی

۶ حوت ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت آبیاری و مالداری در دفتر کارش با آرناوت پاولس، معاون هیأت اتحادیه‌ی اروپا برای افغانستان ملاقات کرد. آنان درباره‌ی توسعه‌ی همکاری‌های اتحادیه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۴:۱۳
Background image

امسال بیش از دوصدهزار راس مواشی کوچی‌ها در کابل تداوی شدند

۶حوت ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کابل، گزارش داده که امسال بیش از دوصدهزار و ۱۷۴ راس مواشی کوچی‌ها تداوی و حدود ۲۰۷هزار و ۵۶۸ دوز واکسین در مقابل امراض ساری مانند طبق،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۳:۲۷
Background image

کار ساخت ۸۱ جریب باغ متراکم در ولایت خوست آغاز شد

۶حوت ۱۳۹۹
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری از طریق پروژه انکشاف زنجیره ارزش باغداری (HVCDSP) ساخت۸۱ جریب باغ متراکم میوه‌های مختلف را در ولایت خوست آغاز کرد.
این باغ‌ها که شامل درختان میوه. . .

BACK TO NEWS