به زودی ذخیره‌گاه‌های پیاز ولایت بلخ آماده بهره‌برداری می‌شود

content_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۹:۳۸
به زودی ذخیره‌گاه‌های پیاز ولایت بلخ آماده بهره‌برداری می‌شود

۵ عقرب ۱۳۹۹
کار ساخت ذخیره‌گاه‌های جدید پیاز در ولایت بلخ تا ۸۰ درصد به پیش رفته و قرار است تا ۲۰ روز دیگر پایان یابد و این ذخیره‌گاه‌ها آماده‌ی بهره‌برداری شود.
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، از طریق برنامه مدیریت محصولات زراعتی، کار ساخت ۳۰۰ ذخیره‌گاه پیاز در ولایت بلخ را با هزینه ۱۴۷ میلیون و ۷۰۱ هزار و ۴۰۰ افغانی، چند ماه قبل آغاز کرد. ۱۰ درصد این هزینه از سوی دهقانان مستفیدشونده تامین می‌شود.
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت بلخ می‌گوید که با ساخت این ذخیره‌گاه‌ها چهار هزار و ۵۰۰ متریک‌تُن پیاز در این ولایت ذخیره می‌شود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۴۴
Background image

برای ۷۷۱ دهقان در ولسوالی خانقاه ولایت جوزجان پول نقد توزیع گردید

 ۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
مدیریت عمومی خدمات زراعتی ولسوالی خانقاه ریاست زراعت ولایت جوزجان به‌منظور رسیدگی به مشکلات دهقانان برای ۷۷۱ تن از خانواده‌ها به همکاری موسسه  ویلت هنگر هیلفه مقیم. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۴۲
Background image

نظارت ادویه فروشی‌های زراعتی و کلینیک‌های صحت حیوانی در‌ ولسوالی میر بچه کوت ولایت کابل 

۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
کارمندان بخش مالداری و صحت حیوانی ریاست زراعت کابل با حضور مسوولان محلی و نماینده شورای مردمی ولسوالی میربچه کوت از دکان‌های ادویه فروشی حیوانی و زراعتی و کلینیک‌های. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۲:۴۱
Background image

نشستی بررسی آماده‌گی ها جهت اشتراک وزارت زراعت در کنفرانس ملی کار دایر شد

۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش 
نشست به منظور بررسی  آمادهگیها جهت اشتراک وزارت زراعت در کنفرانس ملی کار تحت سرپرستی مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و اشتراک متخصصان. . .

BACK TO NEWS