رییس زراعت بلخ با شماری از موسسه‌های همکار زراعت دیدار کرد

mail-admin
شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۱۵:۱۹
رییس  زراعت بلخ  با شماری از موسسه‌های همکار زراعت دیدار کرد

24 میزان 1400 هـ.ش
9 ربیع الاول 1443 هـ.ق
مولوی خالد رییس زراعت، آبیاری و مالدری ولایت بلخ جهت هماهنگی بیشتر در کارها با شماری از نماینده گاه موسسه های فعال در سکتور زراعت  دیدار کرد.
نماینده گان موسسه‌های همکار وزارت زراعت در ولایت بلخ گزارش پلان‌های تطبیق شده و پلان های آینده شان را در سکتور زراعت  برای رییس زراعت این ولایت اراییه نمودند. و از رییس زراعت آبیاری و مالداری ولایت بلخ خواهان همکاری همه جانبه‌ی ریاست زراعت با موسسه‌ها شدند و از رییس  زراعت بلخ خواستند در عرصه‌های مختلف با موسسات همکاری نمایند و جهت تطبیق پلان‌های بیشتر کاری آنها را در بلخ یاری رسانند.
در همین حال مولوی خالد رییس زراعت، آبیاری و مالدری بلخ وعده هرگونه همکاری را با نمایندگان موسسه‌ها متذکره داده گفت" من به عنوان نماینده حکومت در بلخ با شما در عرصه‌های مختلف همکاری همه جانبه می‌نمایم".

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۳:۱۱
Background image

برای 373 خانواده در فاریاب فارم‌های کوچک مرغداری توزیع شد


۴ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۹ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
 مسوولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری فاریاب می‌گوید که از طرف دفتر اکتید در فاریاب به هماهنگی ریاست زراعت برای 373 خانواده فقیر فارم های کوچک. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۰:۳۸
Background image

روند توزیع گندم برای یک هزار دهقان در کندز آغاز شد


۳ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۸ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
مسولان ریاست زراعت کندز می‌گویند که روند توزی گندم اصلاح شده برای یک هزار دهقان  واجد شرایط در ولسوالی علی آباد ولایت کندز از طریق موسسه«دست به. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۴:۵۷
Background image

برای 4 هزار 100 دهقان در جوزجان تخم اصلاح شده بذری توزیع می‌شود


۳ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۸ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
 مسوولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری  جوزجان می گویند که برای بیش از چهار هزار و یکصد دهقان در این ولایت ، تخم‌ اصلاح شده بذری به‌منظور. . .

BACK TO NEWS