۲۰۰ ذخیره‌گاه کچالو در غور به بهره‌برداری سپرده شد

content_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۲۴ - ۱۶:۳۲
۲۰۰ ذخیره‌گاه کچالو در غور به بهره‌برداری سپرده شد

۲۴ قوس ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت غور می‌گوید از طریق پروژه‌ی مدیریت محصولات زراعتی وزارت زراعت در این ولایت ۳۲۶ ذخیره‌گاه کچالو ساخته می‌شود که از این جمله، حالا ۲۰۰ ذخیره‌گاه کچالو به بهره‌برداری سپرده شده است.
۲۰ ذخیره‌گاه پیاز و ۲۰ سردخانه سیب از دیگر پروژه‌هایی است که توسط پروژه‌ی ممدیریت محصولات زراعتی وزارت زراعت در این ولایت تطبیق می‌شود.
ریاست زراعت غور می‌افزاید که کار سایر ذخیره‌گاه‌های کچالو و پیاز در ولایت غور نیز ۸۵ تا ۹۵ درصد پیش رفته است.
هم‌چنین کار ساخت ۲۰ سردخانه سیب نیز در این ولایت ۶۰ درصد تکمیل شده و متباقی کار بر اساس هدایت وزارت در فصل بهار ۱۴۰۰ شروع می‌شود.
راه‌اندازی پروژه‌های جدید زراعتی از طریق برنامه مدیریت محصولات زراعتی وزارت زراعت در سراسر ولایت غور، صدها فرصت کاری و نیز زمینه‌ی ذخیره‌سازی محصولات زراعتی را مساعد کرده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۴۴
Background image

برای ۷۷۱ دهقان در ولسوالی خانقاه ولایت جوزجان پول نقد توزیع گردید

 ۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
مدیریت عمومی خدمات زراعتی ولسوالی خانقاه ریاست زراعت ولایت جوزجان به‌منظور رسیدگی به مشکلات دهقانان برای ۷۷۱ تن از خانواده‌ها به همکاری موسسه  ویلت هنگر هیلفه مقیم. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۴۲
Background image

نظارت ادویه فروشی‌های زراعتی و کلینیک‌های صحت حیوانی در‌ ولسوالی میر بچه کوت ولایت کابل 

۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
کارمندان بخش مالداری و صحت حیوانی ریاست زراعت کابل با حضور مسوولان محلی و نماینده شورای مردمی ولسوالی میربچه کوت از دکان‌های ادویه فروشی حیوانی و زراعتی و کلینیک‌های. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۲:۴۱
Background image

نشستی بررسی آماده‌گی ها جهت اشتراک وزارت زراعت در کنفرانس ملی کار دایر شد

۵ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش 
نشست به منظور بررسی  آمادهگیها جهت اشتراک وزارت زراعت در کنفرانس ملی کار تحت سرپرستی مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و اشتراک متخصصان. . .

BACK TO NEWS