پروژه‌ی امید «OMAID» به وزیر زراعت معرفی شد

mail-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰
پروژه‌ی امید «OMAID» به وزیر زراعت معرفی شد

۲۳ جدی ۱۳۹۹
مسوولان پروژه‌ی امید «OMAID»، در جلسه‌ای به داکتر انوارالحق احدی ‌وزیر زراعت آبیاری و مالداری، با اشتراک حشمت‌الله غفوری معین آبیاری و منابع طبیعی این وزارت، درباره‌ی کارهای مقدماتی، برنامه‌های آینده و دیگر مسایل پروژه‌ی یاد شده معلومات ارایه کردند.
حامد احمدی، رییس پروژه‌ی امید در این جلسه گفت که این پروژه در ۲۰۲۱ آغاز می‌شود و تا ۲۰۲۶ ادامه می‌یابد. آقای احمدی گفت که بودجه‌ی پروژه‌ی امید ۱۷۰ میلیون دالر است که از سوی بانک جهانی پرداخته می‌شود.
آقای احمدی گفت که پروژه‌ی امید میان وزارت زراعت، آبیاری و مالداری و وزارت صنعت و تجارت مشترک است و قرار بر این شده تا توسط آن، پنج پارک صنعتی در پنج زون کشور ساخته شود.
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت، آبیاری و مالداری درباره‌ی این پروژه گفت که، پروژه‌ی امید در بخش پروسس یک تغییر کلان ایجاد خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۶:۳۵
Background image

ملاقات وزیر زراعت با سفیر ترکیه: گفت‌وگو درباره‌ی چگونه‌گی همکاری‌های ترکیه در بخش زراعت

۸ دلو ۱۳۹۹
داکتر انوارالحق احدی وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کارش با اوغوزخان ارتغرل سفیر ترکیه در افغانستان دیدار کرد. آنان روی چگونه‌گی همکاری‌های زراعتی ترکیه با زراعت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۶:۲۵
Background image

نشست کمیته‌ی رهبری برنامه‌های «CLAP» و «SNaPP2» برگزار شد

۸ دلو ۱۳۹۹
نشست کمیته‌ی رهبری برنامه‌های زراعت و مالداری به اشتراک مردم «CLAP» و حمایت از اولویت ملی دوم «SNaPP2» در تالار جلسات این برنامه‌ها، تحت ریاست حشمت‌الله غفوری، معین آبیاری و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۴:۳
Background image

تولیدات گل‌خانه‌ای هرات به ۵۵هزار تُن رسید

۸دلو ۱۳۹۹
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت هرات، می‌گوید که میزان تولیدات گل‌خانه‌ای این ولایت امسال با ده درصد افزایش، به ۵۵هزار متریک‌ تُن رسیده است.
این ریاست می‌گوید که سال گذشته. . .

BACK TO NEWS