معین آبیاری و منابع طبیعی به دهقانان در قندهار: وزارت زراعت متعهد است که با شما همکاری همه‌جانبه کند

mail-admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۷
معین آبیاری و منابع طبیعی به دهقانان در قندهار: وزارت زراعت متعهد است که با شما همکاری همه‌جانبه کند

۲۵  جدی ۱۳۹۹
حشمت‌الله غفوری، معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، در جریان سفرش به ولایت قندهار با شماری از دهقانان، باغداران و مالداران آن ولایت دیدار و با آن‌ها درباره‌ی آخرین فعالیت‌ها، مشکلات و چالش‌های بخش‌های کاری‌شان به صورت همه‌جانبه گفت‌وگو کرد.
در این نشست نماینده‌گان دهقانان، باغداران و مالداران به نوبت، از کارکردهای وزارت زراعت در بخش‌های زراعت، باغداری و مالداری قدردانی کردند و در کنار آن مشکلات و چالش‌های سرراه کار خودشان در این بخش‌ها را با معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت در میان گذاشتند. آنان هم‌چنان خواهان یافتن راه‌حل برای مشکلات‌شان و نیز افزایش توجه وزارت زراعت به بخش‌های کاری خودشان شدند.
در همین حال حشمت‌الله غفوری معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، پس از شنیدن خواست‌ها و مشکلات نماینده‌گان دهقانان، باغداران و مالداران ولایت قندهار به آنان گفت: «وزارت زراعت متعهد است که با توجه به امکانات خود، مشکلات در بخش‌های یادشده را تا اندازه‌ای کاهش بدهد و به خاطر تقویت سکتورهای یادشده به شما همکاری‌های همه‌جانبه کند.»

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۹ - ۱۰:۲۹
Background image

دیدار معین زراعت و مالداری با رییس مبازه با جرایم و مواد مخدر سازمان ملل 

مولوی صدر اعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت در دفتر کارش با انبها سود رییس دفتر مبازه با جرایم و مواد نشه آور سازمان ملل متحد در افغانستان  (UNODC) و هیئت همراه شان دیدار کرد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۹ - ۱۰:۲۸
Background image

توزیع گندم برای نزدیک به ۲۰۰ تن از باشنده‌گان ولایت دایکندی

ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت دایکندی برای ۱۹۵ نفر از کارگران در ترمیم و پاک‌کاری سرک‌های شفاخانه زهرا بیات، سرک پیر باغ دشت، سرک شفاخانه صد بستر، سرک سیاتوت و چاردار، سرک میش‌ها،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۹ - ۱۰:۲۲
Background image

توزیع بسته‌های مالداری برای مالداران ولایت کاپیسا

ریاست زراعت، آبیاری و مالداری  ولایت کاپیسا در چارچوب پروژه حمایت عاجل حفاظت از سکتور مالداری برای مالداران این ولایت بسته‌های مالداری توزیع نمود.
این بسته‌ها برای مالداران آسیب پذیر در. . .

BACK TO NEWS