دیدار وزیر زراعت با سفیر چین در افغانستان 

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۹ - ۱۴:۴۱
دیدار وزیر زراعت با سفیر چین در افغانستان 

۹ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کارش با ژاو شینگ، سفیر جمهوری چین مقیم کابل دیدار و خواستارهمکاری‌کشور چین با افغانستان در بخش زراعت و مالداری شد .
در این دیدار مولوی عطاءالله عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در مورد برنامه‌ها و دستاورد‌های وزارت زراعت در بخش‌های مختلف به سفیر چین معلومات ارایه کرده و خواستار همکاری کشور چین در بخش زراعت و مالداری شد.
آقای عمری افزود" افغانستان یک کشوری است که زراعت آن به شکل سنتی به پیش می‌رود و ما در تلاش هستیم که برای دهاقین خود در بخش فراهم سازی تکنالوژی‌های پیشرفته زراعتی، دریافت بدیل مناسب برای کشت کوکنار و تنظیم آب در مزرعه همکاری کنیم که در این راستا خواستار همکاری شما نیز می‌باشیم چون دهاقین ما در چند دهه اخیر بسیار متضرر شدند و نیاز است که با آنها همکاری صورت گیرد".
همچنان وزیر زراعت از کارکرد و مصارفات اداری بیش از حد موسسات انتقاد کرده و خواستار همکاری مستقیم کشور ها و سازمان های مدت رسان با وزارت زراعت و امارت اسلامی شد.
 در همین حال آقای ژاو شینگ، سفیر چین مقیم کابل پیرامون کارهای کشور چین در افغانستان دربخش‌های معادن، صنعت و سایر بخش‌ها انجام می‌دهند و چگونگی پیشرفت آن به وزیر معلومات ارایه کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۴:۱۸
Background image

معین زراعت و مالداری با والی پنجشیر دیدار کرد

۲۱ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در جریان سفر به ولایت پنجشیر با محمد آغا حکیم والی ولایت پنجشیر دیدار نمود.
مولوی صدراعظم. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۳:۲۱
Background image

به مناسبت فرارسیدن عید قربان کمپاین مجادله علیه تب خونریزی دهنده کانگو آغاز شد

۲۱ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با فرا رسیدن عید سعید قربان و با درک نیازمندی جهت حفاظت از صحت هموطنان کمپاین مجادله علیه تب خون ریزی دهنده کانگو را آغاز و در رابطه به. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۳۳
Background image

معلومات اجاره دهی ریاست اجاره دهی و سرمایگذاری به گونه الکترونیکی ثبت می‌گردد

۲۱ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش
سیستم ثبت معلومات اجاره دهی که از سوی کارمندان آمریت تنظیم سیستم معلومات ریاست احصایه و معلومات زراعتی وزارت زراعت ساخته شده است به کارمندان ریاست عمومی اجاردهی و. . .

BACK TO NEWS