جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات ولایت سرپل  برگزار شد

mail-admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۵:۱۱
جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات ولایت سرپل  برگزار شد

۱۹ سرطان ۱۴۰۳ هـ.ش
جلسه سکتور زراعت و انکشاف دهات ولایت سرپل تحت سرپرستی قاری عبدالغنی شریفی رییس زراعت، آبیاری و مالداری به اشتراک نماینده گان ادارات سکتوری و موسسات غیر دولتی در دفتر ریاست زراعت دایر گردید.
در جلسه متذکره روی موضوعات عمده از قبیل بهبود و ازدیاد هماهنگی میان موسسات غیر دولتی و ادارات ذیربط، ارائه گزارش از پیشرفت کار پروژه‌های انکشافی برج سرطان سال مالی 1403 و دریافت راه حل برای چالش‌‌های موجود فرا راه تطبیق آن و همچنان پیرامون سایر موضوعات مرتبط نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
ثانیا ادارات عضو جلسه پیرامون موضوعات انکشافی پیشنهادات و نظریات خویش را ابراز داشتند که بعد از بحث تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۹:۵۰
Background image

 سفر معین مالی و اداری وزارت زراعت به ولایت پروان

ملا آغاجان آخند «حاجی سالم» معین مالی و اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در رائس یک هیئت متشکل از روئسا و متخصصین وزارت زراعت به منظور بررسی وضعیت کلی زراعت و مالداری و حل مشکلات. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۵ - ۱۵:۴
Background image

جلسه هیئت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین در ولایت کندز برگزار شد

۲۵ سرطان ۱۴۰۳ هـ.ش
جلسه هیئت تخنیکی  جلوگیری از غصب و استرداد زمین های غصب شده در ولایت کندز تحت ریاست مولوی امان ‌الله حسن رئیس هیئت تخنیکی و با اشتراک اعضای هیئت دایر گردید.
در این. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۵ - ۱۴:۵۱
Background image

سروی زمین‌های زراعتی قریه زمان کور بالا و ملکان ولایت پنجشیر جهت زهکشی

۲۵ سرطان ۱۴۰۳ هـ.ش
کارمندان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری زمین‌های قریه زمانکوربالا و ملکان ولایت پنجشیر را جهت شناسایی ساحاتی که نیاز به زهکشی دارد سروی نمودند.
به اساس عرایض مردم زمان. . .

BACK TO NEWS