به ۲۶۶ دهقان در ننگرهار وسایل زراعتی توزیع شد

mail-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱
به ۲۶۶ دهقان در ننگرهار وسایل زراعتی توزیع شد

۳۰ جدی ۱۳۹۹
وزارت زراعت از طریق برنامه‌ی حمایت از اولویت ملی دوم «SNaPP2»، به ۲۶۶ دهقان ممتاز ۱۰ ولسوالی ننگرهار که قراردادهای زراعتی امضا کرده بودند وسایل زراعتی توزیع کرد.
دهقانان یادشده با فابریکه‌ی پروسس شالی، فابریکه‌ی تولید دانه‌ی مرغ، کارخانه‌ی پروسس بادام زمینی (ممپلی) و مرکز تولید گرقند قرارداد بسته‌اند و با عملی‌سازی راه‌نمایی‌ها و مشورت‌های کارمندان ترویج، حاصلات خوبی به دست آورده بودند.
به منظور این که برای پروسس‌گاه‌ها و کارخانه‌ها در داخل کشور مواد خام باکیفیت فراهم و برای محصولات زراعتی یک بازار پایدار پیدا شود، دهقانان به بستن قراردادهای زراعتی تشویق می‌شوند و توزیع وسایل زراعتی نیز بخشی از این برنامه‌های تشویقی است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۴:۴۸
Background image

معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت با مسوولان زراعت خوست دیدار کرد

۹ قوس ۱۴۰۰ ه‍.ش
۲۴ ربیع الثانی ۱۴۴۳ ه‍.ش
مولوی شمس‌الدین شریعتی، معین آبیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، در دیداری با کارمندان ریاست زراعت ولایت خوست بر ترویج بیش‌تر. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۱:۵۲
Background image

آغاز توزیع گندم اصلاح شده برای دهقانان ولایت نیمروز


۹ قوس ۱۴۰۰ هـ.ق
۲۴ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ش
 مسولان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری نیمروز می ‌گویند که برای ۳۸۰۰ دهقانان شهر زرنج و ولسوالی ها ولایت  نیمروز ازطرف موسسه FGA گندم بذری توزیع. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۸ - ۱۴:۲۰
Background image

سفر معین آبیاری و منابع طبیعی به خوست به منظور جلوگیری از قطع غیر قانونی و قاچاق جنگلات


۸ قوس ۱۴۰۰ هـ.ش
۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ هـ.ق
مولوی شمس‌الدین شریعتی معین ابیاری و منابع طبیعی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری در سفری به ولایت خوست طرح جلوگیری از قطع غیر قانونی جنگلات و. . .

BACK TO NEWS