بررسی و تثبیت چهار هزار ۲۱۸ جریب زمین امارتی از سوی هیئت تخنیکی جلوگیری از غصب ولایت کندز

user-admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۵:۴۷


 ۲۹ عقرب ۱۴۰۲ هـ.ش
هیئت تخنیکی جلوگیری از غصب و استرداد املاک امارتی ولایت کندز طی جلسه‌ای موازی ۲۱۸ جریب زمین را بررسی نموده در عین حال چهار هزار جریب زمین امارتی را در ولسوالی خان آباد آن ولایت تثبیت و تشخیص نمود.
 طی جلسه کاری هیئت تخنیکی  جلوگیری از غصب ولایت کندز با اشتراک رئیس و اعضای آن دوسیه جات موازی ۵۷ جریب زمین ساحه باسوس ولسوالی امام صاحب، موازی ۱۶۰ جریب زمین ساحه کهنه قلعه ولسوالی آقتاش، دوسیه یک باب تانک تیل واقع سرک پوهنتون کندز و دوسیه موازی یک و نیم جریب زمین ساحه قوش تپه ولسوالی چهاردره را  مورد بررسی قرار دادند.
 که در نتیجه پس از بررسی در خصوص دوسیه‌های ساحات باسوس امام صاحب، تانک تیل و قوش تپه هدایات لازم جهت تحقیقات بیشتر داده شد و در خصوص دوسیه قوش تپه تصمیم گرفته شد تا ساحه از نزدیک بررسی و تمام زمین‌های امارتی در آن بخش مورد بررسی قرار گیرد.
در همین حال هیئت تخنیکی جلوگیری از غصب  به ولسوالی خان آباد رفته و در ساحه ایشان توپ و زرد کمر آن ولسوالی موازی چهار هزار جریب زمین را منحیث زمین امارتی تثبیت و تشخیص نموده و طی استعلام پیرامون چگونگی تصرف افراد و اشخاص از ساحه متذکره معلومات مطالبه گردید.  
هیئت تخنیکی جلوگیری از غصب ولایت کندز  به ساحه کهنه قلعه ولسوالی آقتاش رفته و دوسیه موازی ۱۶۰ جریب زمین را از نزدیک ساحه بررسی نموده و هدایات لازم را  جهت جلوگیری از تصرف ساحه به مدیریت زراعت ولسوالی متذکره سپردند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۳:۲۰
Background image

از جریان فروش محصولات حیوانی در ولسوالی عنابه ولایت پنجشیر نظارت به عمل‌آمد

۱۱ قوس ۱۴۰۲ هـ.ش
 کارمندان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پنجشیر به ولسوالی عنابه رفته و از قصابی‌ها، لبنیات فروشی‌ها و کلینیک‌های حیوانی این  ولسوالی نظارت بعمل آورد.
هدف از این. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۱:۵۰
Background image

دیدار وزیر زراعت با مسوولان محلی ولایت کندز

۱۱ قوس ۱۴۰۲ هـ.ش
مولوی عطاءالله‌عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری با مولوی امان الله حسن رئیس زراعت، مولوی معتصم ولسوال قعله ذال و صادق قومندان امنیه ولسوالی خان‌آباد ولایت کندز دیدار. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۱:۳۹
Background image

افتتاح کشت ۱۳ نوع تخم گندم مادری در فارم تحقيقاتی ولايت کندز

۱۱ قوس ۱۴۰۲ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت کندز از کشت ١٣ نوع گندم  در مساحت ٢٠٨٠ متر مربع زمین در فارم تحقیقاتی مرکز ولایت به منظور توليد تخم‌هاي هستوي خبر می‌دهد.
این تخم. . .

BACK TO NEWS