از جریان فروش محصولات حیوانی در ولسوالی عنابه ولایت پنجشیر نظارت به عمل‌آمد

mail-admin
شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۳:۲۰
از جریان فروش محصولات حیوانی در ولسوالی عنابه ولایت پنجشیر نظارت به عمل‌آمد

۱۱ قوس ۱۴۰۲ هـ.ش
 کارمندان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت پنجشیر به ولسوالی عنابه رفته و از قصابی‌ها، لبنیات فروشی‌ها و کلینیک‌های حیوانی این  ولسوالی نظارت بعمل آورد.
هدف از این فعالیت نظارت و کنترول کیفیت محصولات حیوانی و گوشت موجود در بازار می‌باشد تا از عرضه محصولات کم کیفیت جلوگیری شده و مردم از خطر شیوع امراض موجود در محصولات حیوانی و گوشت در امان بمانند.
همچنان در این برنامه در مورد چگونگی رعایت حفظ‌ الصحه در لبنیات فروشی‌ها، دوکان‌ها و قصابی ها رهنمایی های لازم صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۱۴:۴
Background image

دیدار معین زراعت و مالداری با معاون برنامه پیشرفت و توسعه ملل متحد

۸ حوت ۱۴۰۲ هـ.ش
مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت با  ثریا بوزورکوا معاون دفتر «یو. ان. دی. پی» در افغانستان و مسوولان پروژه‌های بنیاد های  صلح، ‏پاملرنه  و اکش اید. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۹:۵۶
Background image

دیدار وزیر زراعت با روساء ولایات  جوزجان و نورستان 

مولوی عطاءالله‌عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در دفتر کارش با مولوی سلیمان ایمن رئیس زراعت ولایت نورستان و قاری عبدالغنی شریفی رئیس زراعت جوزجان دیدار نموده و نیازمندی‌ها و پیشنهادات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۹:۵۳
Background image

امضای تفاهم نامه همکاری میان پوهنتون و ریاست زراعت ولایت بدخشان

تفاهم نامه‌ای به هدف همکاری‌های علمی و تخنیکی  میان قاری قطب الدین دهنوی رئیس زراعت، آبیاری ومالداری و پوهنمل محمد امین امین رئیس پوهنحی زراعت پوهنتون  ولایت بدخشان به امضاء رسید.
درجری. . .

BACK TO NEWS